Jan Halla (1926-1988)

Tvář, Motýl

2x litografie, 18 x 11; 13 x 8 cm, sign. PD Halla, č. 4/98

ID: 273975

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 15:45

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)