Jan Halla

(1926-1988)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Pampeliška s motýlem

    Položka č.: 277162

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30

    litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a n…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Báseň o slunci

    Položka č.: 268076

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 21:18

    litografie, 27,3 x 21,6 cm, sign. PD Halla , pasparta, č. 32/100, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Leknín

    Položka č.: 277127

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 18:57

    litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Položka č.: 275879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:24

    litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Halla, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybník

    Položka č.: 277004

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:33

    litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Tvář, Motýl

    Položka č.: 273975

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 15:45

    2x litografie, 18 x 11; 13 x 8 cm, sign. PD Halla, č. 4/98, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)