Rudolf Ducháč (1925)

Mostecká věž a Karlův most

litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200

Antiqari.at Radhošťská

studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců

ID: 274454

Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14

Aktuální cena: 140 CZK (6 €)