Václav Černý (1872-1947)

Muž s dýmkou

akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý

Antiqari.at Radhošťská

ID: 274674

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 22:44

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)