Josef Dlabal (1920-2004)

Florencie

olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje

Antiqari.at Radhošťská

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 275808

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2023 22:08

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)