Jan Halla (1926-1988)

litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Halla, pasparta

ID: 275879

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:24

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu