Josef Liesler (1912-2005)

Stefan Zweig: Královská hra

kniha, 6x barevných sign. kamenorytin a obálka J. Liesler, vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1948, 3300 výtisků, 125 s., brož., obálka při okrajích poškozená, drobné skvrny, dobrý stav

ID: 276577

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:56

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu