Jan Halla (1926-1988)

Rybník

litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61

ID: 277004

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:33

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)