Otakar Štembera (1914-1999)

žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

Pivoňky

olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 277161

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:54

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu