Jan Halla (1926-1988)

Pampeliška s motýlem

litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 277162

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu