Otakar Štembera (1914-1999)

žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

Podzim v zahradě

olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený

Antiqari.at Radhošťská

ID: 277911

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:52

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)