Emil Kotrba (1912-1983)

Dívka na koni

litografie, 1971, 13 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 71, č. 60/200

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 278144

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:45

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu