Rudolf Gajdoš (1908-1975)

Koupání u Apollonova chrámu

litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953

žák prof. Švabinského na AVU v Praze

ID: 280749

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu