Jiří Mádlo (1934-2008)

Rybník v Poličce

litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír

žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

ID: 280896

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:32

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)