Osvícená (ex libris C. Šťastný)

dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD

Antiqari.at Radhošťská

ID: 105

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 17:38

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)