Osvícená (ex libris C. Šťastný)

dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 105

Auction price: 80 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:38

Current price: 80 CZK (4 €)

Last auctioneer: ID6**5 History of bids