Karla Hejnová - Talabardon (1922)
aquarelle, ink, paper, 22,2 x 32,5 cm, sign. RD Ch. Talabardon
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:10
Current price: 400 CZK (17 €)