Vlastislav Boháč (1922-2014)
olej, plátno, 42 x 60,5 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:02
Current price: 200 CZK (9 €)