J. Paulová
akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:39
Current price: 20 CZK (1 €)