Milan Entler (1948)
litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:04
Current price: 100 CZK (5 €)