Na Bílé Hoře
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta
Provenience: provenience: soukromá sbírka Praha
ID: 255185
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 06. 05. 2024 14:02
Current price: 400 CZK (17 €)