Jan Hrnčárek (1918)

Průmyslové město v podhůří

litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír

ID: 257051

Auction price: 50 CZK (3 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:11

Current price: 50 CZK (3 €)

Last auctioneer: ID2**1 History of bids