Patrícia Ficková

Z kukuričného pola

litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 257058

Auction price: 50 CZK (3 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 16:52

Current price: 50 CZK (3 €)

Last auctioneer: ID2**1 History of bids