Jaroslav Trinkmoc

Snopy

olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna

ID: 257127

Auction price: 900 CZK (38 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:36

Current price: 900 CZK (38 €)