Jaroslav Trinkmoc

Vrby u rybníka

olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna

ID: 257128

Auction price: 900 CZK (38 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 18:16

Current price: 900 CZK (38 €)

Last auctioneer: ID2**9 History of bids