Jaroslav Trinkmoc

Vrby u rybníka

olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna

ID: 257128

Auction price: 900 CZK (38 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:38

Current price: 900 CZK (38 €)