Řez cibulí?
litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 260079
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:00
Current price: 100 CZK (5 €)