Jana Míčková (1940-2020)

Strom ptačího života II.

akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 261845

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 21. 05. 2024 18:11

Current price: 1.000 CZK (42 €)