Josef Váňa (1911-1997)
litografie, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa, autorský tisk, pokrčený papír
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:48
Current price: 300 CZK (13 €)