Podvečer
litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 267256
Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 19:34
Current price: 170 CZK (8 €)