Portrét muže
dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268074
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 19:48
Current price: 100 CZK (5 €)