Malostranské domy
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 274357
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:12
Current price: 250 CZK (11 €)