Orchidej
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 274613
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 15:46
Current price: 200 CZK (9 €)