Ludmila Mazancová (1944)
olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 20:54
Current price: 600 CZK (25 €)