Romantická krajina
olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277889
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:44
Current price: 3.000 CZK (125 €)