Bitva
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279004
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:20
Current price: 600 CZK (25 €)