Jan Kavan (1947)

disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

Profil

litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 279007

Auction price: 100 CZK (5 €)

Planned termination: 07. 05. 2024 15:24

Current price: 100 CZK (5 €)