Mareš
olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:20
Current price: 700 CZK (30 €)