Otto Grumlík
olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:09
Current price: 300 CZK (13 €)