Petr Fiala (1969)
litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t.
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:34
Current price: 1.500 CZK (63 €)