Zuzana Oberthorová (1949)

Basista

litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 280403

Auction price: 1.600 CZK (67 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:40

Current price: 1.600 CZK (67 €)