Fialová kytice
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281219
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:44
Current price: 1.500 CZK (63 €)