Šárka Růžičková Zadáková (1982)
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
Current price: 6.000 CZK (250 €)