Šárka Růžičková Zadáková (1982)

Ježíšek

akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

ID: 281524

Auction price: 6.000 CZK (250 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 14:27

Current price: 6.000 CZK (250 €)