Šárka Růžičková Zadáková (1982)

Bazar paměti

akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, které během života posbírala coby učitelka. Výjevy ze školní třídy i z domova jsou protknuty silným sociálním cítěním a zobrazují často deformované figury zasazené do reálného prostředí. Její malířský přístup navozuje dojem bezprostřednosti a je možné ho vnímat jako deníkový záznam, který je potřeba zachytit, než se rozplyne v paměti

ID: 281525

Auction price: 7.000 CZK (292 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 14:28

Current price: 7.000 CZK (292 €)