Tereza Zichová (1992)

Mazlík

olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

ID: 281537

Auction price: 13.000 CZK (542 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 14:40

Current price: 13.000 CZK (542 €)