Klára Bočkayová (1948)

Vzácná chvíla

akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

ID: 281543

Auction price: 9.000 CZK (375 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 14:46

Current price: 9.000 CZK (375 €)