Tomáš Bím (1946)

Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)

litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111

the private study

ID: 281554

Auction price: 16.000 CZK (667 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 14:57

Current price: 16.000 CZK (667 €)