Hory
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora
Provenience: získáno z ateliéru autora
ID: 281651
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:34
Current price: 8.000 CZK (334 €)