Podzim v zahradě
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281653
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:36
Current price: 8.000 CZK (334 €)