Petr Probst (1948)
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:57
Current price: 3.000 CZK (125 €)